81 584 71 26 - Lublin, biuro@bnkwadrat.pl język polskijęzyk angielski facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Lublin, Węglin Południowy

589 000 | 70 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 3131/BNK/OMS

Oferowana nieruchomość to rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie w na Węglinie Południowym. Wykończone z dbałością o standard materiałów - oczekuje na nowego Właściciela. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami: Ogólne: mieszkanie mierzy ok. 70 m2 i znajduje się na trzecim piętrze bloku z 2009 r. (p. 3/3); na powierzchnię składają się: salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, przedpokój, łazienka z wc. Dodatkową powierzchnię stanowi duży balkon (ok. 10 m2). Mieszkanie dwustronne - północ - południe. Teren osiedla ogrodzony. Powierzchnie pomieszczeń oraz rozkład mieszkania prezentuje rzut w galerii zdjęć. Standard wykończenia: wysoka jakość użytych materiałów, podłogi wyłożone parkietem i terakotą, okna plastikowe, domofon, szafa przesuwna, sprzęty agd: pralka, lodówka, kuchnia indukcyjna, piekarnik, mikrofalówka, zmywarka, umeblowanie w stałej zabudowie pozostaje w mieszkaniu. Przynależności: duża komórka lokatorska w piwnicy. Za dodatkową opłatą w wysokości 20 tys. zł miejsce postojowe naziemne pod blokiem. Media: opłaty eksploatacyjne w wysokości ok. 288 zł, dodatkowo płatny prąd i gaz. Ciepła woda i ogrzewanie z pieca gazowego dwufunkcyjnego. Stan prawny: własność. Okolica: Węglin Południowy - bogata oferta gastronomiczna i usługowa, plac zabaw, szkoła podstawowa, Żabka, Stokrotka, apteka, żłobek, przedszkole. Najbliższy przystanek komunikacji miejskiej znajduje się ok. 500 m od klatki schodowej. Zapraszam na prezentację !

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

 

13 851 000 | 72900 m2
nr oferty: 1749/BNK/OGS

Na sprzedaż 5 sąsiadujących działek pod zabudowę przemysłowo-usługową położonych w gminie Ryki przy węźle trasy ekspresowej Warszawa- Lublin i trasie wojewódzkiej o łącznej powierzchni 72900 m2 . Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod obiekty produkcyjne, składy i magazyny oraz usługi. Informacje ogólne: powierzchnia 72900 m2, kształt działki nieregularny, wymiary szer. min. 344 m- max. 374 m, dł. min. 164 m - max. 250 m. Działka o płaska w pierwszej linii zabudowy od drogi wojewódzkiej i gminnej oddalona o około 400 m od węzła drogi ekspresowej S17. Media: wydane warunki na wykonanie przyłącza średniego napięcia do 3 MW - możliwość wykonania drugiego przyłącza o tej samej mocy z drugiej sieci przesyłowej, warunki na przyłącze gazu i wody. Działki objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Przeznaczenie: obiekty produkcyjne, składy i magazyny oraz usługi. Zakres kształtowania zabudowy obowiązuje: 1) wysokość zabudowy nie większa niż 12,0 m; 2) poziom parteru budynku nie wyżej niż 1 m od naturalnego poziomu terenu, mierzony w najwyższym punkcie działki budowlanej; 3) dachy o kącie nachylenia połaci nie większym niż 45°, w tym dachy płaskie; 4) zakaz stosowania tworzyw sztucznych jako materiałów okładzinowych. Zagospodarowanie terenu i kształtowania ładu przestrzennego obowiązuje: 1) intensywność zabudowy nie mniejsza niż 0,05 i nie większa niż 1,0; 2) powierzchnia zabudowy nie większa niż 50% powierzchni działki budowlanej; 3) powierzchnia biologicznie czynna nie mniejsza niż 20% powierzchni działki budowlanej; 4) pas wielopiętrowej zieleni izolacyjnej o szerokości nie mniejszej niż 10 m w miejscu oznaczonym na rysunku planu. Dopuszcza się urządzenia towarzyszące oraz infrastrukturę techniczną w zakresie nie naruszającym przepisów odrębnych. W trakcie procedowania wniosek o zmianę MPZP w zakresie- zmiana w przeciągu roku : 1) zmiana powierzchni zabudowy z 50% na 80%. 2) wysokość zabudowy z 12,0 m na 16,0 m. 3) intensywność zabudowy z 1,0 na 1,4. 4) możliwość budowy fotowoltaiki o mocy 500 KW. Działka położona przy skrzyżowaniu szlaków komunikacyjnych. Zapraszam na prezentację w celu zapoznania się z tą wyjątkową ofertą. Tomasz Danielewicz 789 242 768

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Lublin, Wieniawa

479 000 | 49 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 3128/BNK/OMS

Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego, 2-pokojowego mieszkania na lubelskiej Wieniawie. Mieszkanie blisko centrum i w pobliżu największych lubelskich uczelni, po generalnym remoncie w 2021 r. - oczekuje na nowego Właściciela. Jest to doskonała propozycja zarówno pod wynajem, jak i do prywatnego zamieszkania. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami poniżej: Powierzchnie: mieszkanie mierzy ok. 49 m2 i znajduje się na drugim piętrze w niskim bloku (p. 2/3); na powierzchnię składają się: 2 pokoje, kuchnia, łazienka z WC, przedpokój z szafą wnękową i pawlaczem. Ekspozycja północ-południe - mieszkanie dwustronne. Mieszkanie ma balkon o powierzchni prawie 3m2 oraz piwnicę. Standard wykończenia: mieszkanie po generalnym remoncie (nowa terakota i gres, glazura, parapety, gładzie, drzwi wewnętrzne, wyposażenie łazienki, oświetlenie, zabudowa kuchenna), okna PCV. Sprzęty agd: lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta gazowa, okap, pralka. Wymienione wszystkie instalacje. Opłaty i media: 470 zł (2 os.), dodatkowo płatny prąd i gaz. Ogrzewanie z sieci miejskiej, ciepła woda z nowego piecyka gazowego. Stan prawny: lokal stanowiący odrębną nieruchomość, księga wieczysta bez obciążeń. Budynek: ocieplony, niski blok z 1960r. z zadbaną klatką schodową, miejsca parkingowe pod blokiem dla mieszkańców na terenie zamkniętym bramą na pilota. Okolica: dzielnica blisko centrum Lublina, w pobliżu KUL, UMCS, UP, Politechnika, miasteczko akademickie, wkoło niskie bloki i sporo zieleni, szpital wojskowy, żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa. Przystanki MPK około 300m od bloku. Zapraszam na prezentację !