81 584 71 26, biuro@bnkwadrat.pl język polskijęzyk angielski facebook

Kontakt - We Speak English

We Speak English

Maciej Łysiak

Maciej Łysiak

mlysiak@bnkwadrat.pl

tel.: 576303100

Marcin Stępniak

Marcin Stępniak

mstepniak@bnkwadrat.pl

tel.: 571241152

Joanna Kafara

Joanna Kafara

jkafara@bnkwadrat.pl

tel.: 506774555

Tomasz Danielewicz

Tomasz Danielewicz

tdanielewicz@bnkwadrat.pl

tel.: 789242768

Marcin Dylewski

Marcin Dylewski

mdylewski@bnkwadrat.pl

tel.: 536545020

Wojciech Gocki

Wojciech Gocki

wgocki@bnkwadrat.pl

tel.: 739007255

Radosław

Radosław

rhacia@bnkwadrat.pl

tel.: 508708840

Michał Karaś

Michał Karaś

mkaras@bnkwadrat.pl

tel.: 535007255

Łukasz .

Łukasz .

lpelc@bnkwadrat.pl

tel.: 509927460

Samir Leebe

Samir Leebe

sleebe@bnkwadrat.pl

tel.: 576303106

Agnieszka Szewczyk

Agnieszka Szewczyk

aszewczyk@bnkwadrat.pl

tel.: 576001519

Elżbieta Kurzyna

Elżbieta Kurzyna

ekurzyna@bnkwadrat.pl

tel.: 576303773

Piotr Dzięgiel

Piotr Dzięgiel

pdziegiel@bnkwadrat.pl

tel.: 531949240

Beata Duszka

Beata Duszka

bduszka@bnkwadrat.pl

tel.: 533195087

Damian Sałata

Damian Sałata

dsalata@bnkwadrat.pl

tel.: 576303525

Katarzyna Adamek

Katarzyna Adamek

kadamek@bnkwadrat.pl

tel.: 576303171

Kseniia Kibalnyk

Kseniia Kibalnyk

kkibalnyk@bnkwadrat.pl

tel.: 576303805

Malwina Janecka

Malwina Janecka

mjanecka@bnkwadrat.pl

tel.: 690470275

Krzysztof Szkutnik

Krzysztof Szkutnik

kszkutnik@bnkwadrat.pl

tel.: 880408336

Tomasz Wolanin

Tomasz Wolanin

twolanin@bnkwadrat.pl

tel.: 533051233

Patrycja Tomal

Patrycja Tomal

ptomal@bnkwadrat.pl

tel.: 573122576

Remigiusz Baran

Remigiusz Baran

rbaran@bnkwadrat.pl

tel.: 514807941

Marta Mirecka

Marta Mirecka

mmirecka@bnkwadrat.pl

tel.: 790320370

Ewelina Burdzy

Ewelina Burdzy

eburdzy@bnkwadrat.pl

tel.: 790220370

Andrzej Kłós

Andrzej Kłós

aklos@bnkwadrat.pl

tel.: 730250170

Grzegorz Mazurek

Grzegorz Mazurek

gmazurek@bnkwadrat.pl

tel.: 730836473

Konrad Grabowski

Konrad Grabowski

kgrabowski@bnkwadrat.pl

tel.: 533244053

Lublin

Północna 129
Lublin
Tel.: 81 584 71 26
e-mail: biuro@bnkwadrat.pl

Zamość

Ludwika Waryńskiego 6
Zamość
Tel.: 730 836 473
e-mail: biurozamosc@bnkwadrat.pl

Napisz do nas





Przepisz kod captcha

Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.