81 584 71 26, biuro@bnkwadrat.pl język polskijęzyk angielski facebook

Kontakt - We Speak English

We Speak English

Maciej Łysiak

Maciej Łysiak

mlysiak@bnkwadrat.pl

tel.: 576303100

Marcin Stępniak

Marcin Stępniak

mstepniak@bnkwadrat.pl

tel.: 571241152

Joanna Kafara

Joanna Kafara

jkafara@bnkwadrat.pl

tel.: 506774555

Tomasz Danielewicz

Tomasz Danielewicz

tdanielewicz@bnkwadrat.pl

tel.: 789242768

Marcin Dylewski

Marcin Dylewski

mdylewski@bnkwadrat.pl

tel.: 536545020

Wojciech Gocki

Wojciech Gocki

wgocki@bnkwadrat.pl

tel.: 739007255

Radosław Hacia

Radosław Hacia

rhacia@bnkwadrat.pl

tel.: 508708840

Michał Karaś

Michał Karaś

mkaras@bnkwadrat.pl

tel.: 535007255

Łukasz Pelc

Łukasz Pelc

lpelc@bnkwadrat.pl

tel.: 509927460

Samir Leebe

Samir Leebe

sleebe@bnkwadrat.pl

tel.: 576303106

Agnieszka Szewczyk

Agnieszka Szewczyk

aszewczyk@bnkwadrat.pl

tel.: 576001519

Marcin Łukasik

Marcin Łukasik

mlukasik@bnkwadrat.pl

tel.: 505977095

Damian Iwanowicz

Damian Iwanowicz

diwanowicz@bnkwadrat.pl

tel.: 533051233

Piotr Maruszak

Piotr Maruszak

pmaruszak@bnkwadrat.pl

tel.: 505977080

Elżbieta Kurzyna

Elżbieta Kurzyna

ekurzyna@bnkwadrat.pl

tel.: 576303773

Ewa Krzykała

Ewa Krzykała

ekrzykala@bnkwadrat.pl

tel.: 690470275

Piotr Dzięgiel

Piotr Dzięgiel

pdziegiel@bnkwadrat.pl

tel.: 531949240

Beata Duszka

Beata Duszka

bduszka@bnkwadrat.pl

tel.: 533195087

Napisz do nas





Przepisz kod captcha

Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.