81 584 71 26, biuro@bnkwadrat.pl język polskijęzyk angielski facebook

Kontakt - We Speak English

We Speak English

Maciej Łysiak

Maciej Łysiak

mlysiak@bnkwadrat.pl

tel.: 576303100

Marcin Stępniak

Marcin Stępniak

mstepniak@bnkwadrat.pl

tel.: 571241152

Joanna Kafara

Joanna Kafara

jkafara@bnkwadrat.pl

tel.: 506774555

Michał Karaś

Michał Karaś

mkaras@bnkwadrat.pl

tel.: 535007255

Tomasz Danielewicz

Tomasz Danielewicz

tdanielewicz@bnkwadrat.pl

tel.: 789242768

Wojciech Gocki

Wojciech Gocki

wgocki@bnkwadrat.pl

tel.: 739007255

Eryk Chrobot

Eryk Chrobot

echrobot@bnkwadrat.pl

tel.: 576303525

Łukasz Pelc

Łukasz Pelc

lpelc@bnkwadrat.pl

tel.: 509927460

Patryk Ruzik

Patryk Ruzik

pruzik@bnkwadrat.pl

tel.: 536545020

Marta Smoczyńska

Marta Smoczyńska

msmoczynska@bnkwadrat.pl

tel.: 531949240

Maciej Łój

Maciej Łój

mloj@bnkwadrat.pl

tel.: 505977095

Przemysław Rolla

Przemysław Rolla

prolla@bnkwadrat.pl

tel.: 505977080

Samir Leebe

Samir Leebe

sleebe@bnkwadrat.pl

tel.: 576303106

Adam Dyl

Adam Dyl

adyl@bnkwadrat.pl

tel.: 799705194

Napisz do nas





Przepisz kod captcha

Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.