81 584 71 26, biuro@bnkwadrat.pl język polskijęzyk angielski facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert mieszkania

sortuj
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Lublin, Lsm

365 000 | 58 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 1260/BNK/OMS

Oferowana nieruchomość to rodzinne, 4-pokojowe mieszkanie na LSM-ie. Słoneczne, dwustronne mieszkanie w pobliżu Leclerca na Zana. Wyremontuj i zamieszkaj, lub sprzedaj z zyskiem. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami. Powierzchnie: mieszkanie mierzy 57,6 m2 powierzchni użytkowej i znajduje się na 3-cim piętrze wieżowca z wielkiej płyty; na powierzchnię składają się 4 pokoje (1 przechodni), kuchnia, łazienka, osobne WC, przedpokój. Układ i powierzchnie pomieszczeń przedstawia rzut mieszkania załączony do oferty. Standard wykończenia: okna PCV, na podłogach parkiet - jodełka, panele oraz terakota. Mieszkanie w stanie do remontu. Przynależności: piwnica, balkon. Opłaty eksploatacyjne: ok. 420 zł, w czynszu zaliczki m. in. na ogrzewanie z sieci miejskiej, zimną wodę. Podgrzanie wody z piecyka gazowego. Dodatkowo płatne media to gaz, prąd. Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego bez KW (brak zadłużeń, hipotek, praw osób trzecich). Budynek: blok powstały w 1974r., ocieplony, z windą, liczne miejsca postojowe dla mieszkańców pod blokiem, zadbana klatka schodowa. Okolica: lubiana przez mieszkańców Lublina okolica - LSM, rodzinna dzielnica z dużą ilością zieleni, w pobliżu mnogość wszelkiego rodzaju usług, targ na Wileńskiej, Leclerc, Biedronka, Lidl, liceum, podstawówka, przedszkole. Zapraszam na prezentację !

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Lublin, śródmieście

345 000 | 58 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 1254/BNK/OMS

Oferowana nieruchomość to rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie na Śródmieściu. Słoneczne, dwustronne mieszkanie w pobliżu Uniwersytetu Medycznego. Mieszkanie będzie spełniać funkcję dochodową z wynajmu, a po remoncie może stanowić ciepły dom rodzinny. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami. Powierzchnie: mieszkanie mierzy 57,7 m2 powierzchni użytkowej i znajduje się na pierwszym (z czterech) piętrze bloku; na powierzchnię składają się 2 duże, nieprzechodnie pokoje, kuchnia, łazienka, osobne WC, przedpokój. Układ i powierzchnie pomieszczeń przedstawia rzut mieszkania załączony do oferty. Standard wykończenia: kuchnia po remoncie - terakota i glazura, zabudowa meblowa, nowa kuchenka gazowa z piekarnikiem, okap; w pozostałej części mieszkania wycyklinowany parkiet, w łazience płytki, ściany pomalowane na biało, okna drewniane nowego typu. Przynależności: piwnica o powierzchni ok. 3,4m2, dodatkową powierzchnię stanowi balkon (ok. 3,3m2). Opłaty eksploatacyjne: ok. 470 zł, w czynszu zaliczki m. in. ogrzewanie, ryczałt na zimną wodę (nieopomiarowana). Podgrzanie wody z piecyka gazowego. Dodatkowo płatne media to gaz, prąd, ew. internet etc. Stan prawny: lokal stanowiący odrębną nieruchomość, KW bez wpisów w dziale III i IV. Budynek: blok powstały w 1963r., ocieplony, miejsca postojowe dla mieszkańców bloku w podwórku za bramą na pilota, zadbana klatka schodowa. Okolica: Śródmieście - centrum, w pobliżu mnogość wszelkiego rodzaju usług, bliskość UM, SPSK4 na Jaczewskiego, Szpital im. Jana Bożego, Instytut Medycyny Wsi, 3 przystanki MPK w okolicy. Zapraszam na prezentację !

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Lublin, Bronowice

349 000 | 56 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 1253/BNK/OMS

Oferowana nieruchomość to rozkładowe, 4-pokojowe mieszkanie na Bronowicach, po generalnym remoncie. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami. Powierzchnie: mieszkanie mierzy 55,74 m2 powierzchni użytkowej i znajduje się na trzecim (z czterech) piętrze bloku; na powierzchnię składają się 4 nieprzechodnie pokoje, kuchnia, łazienka z WC, przedpokój. Układ i powierzchnie pomieszczeń przedstawia rzut mieszkania załączony do oferty. Standard wykończenia: wymieniona instalacja hydrauliczna i elektryczna, podłogi wyłożone panelami i terakotą, gładzie na ścianach, okna PCV, glazura i zabudowa w kuchni (w tym kuchenka gazowa z piekarnikiem), łazienka z WC wykończona płytkami, nowe drzwi wewnętrzne i zewnetrzne. Przynależności: piwnica o powierzchni ok. 3m2, dodatkową powierzchnię stanowi balkon (ok. 1,6m2). Opłaty eksploatacyjne: ok. 370 zł (1 os.), w czynszu zaliczki m. in. na zimną wodę, ryczałt na ogrzewanie (nieopomiarowane, z sieci miejskiej). Ciepła woda z piecyka gazowego. Dodatkowo płatne media to gaz, prąd, ew. internet etc. Stan prawny: lokal stanowiący odrębną nieruchomość, KW bez wpisów w dziale III i IV. Budynek: blok powstały w 1964r., ocieplony, liczne miejsca postojowe dla mieszkańców osiedla, zadbana klatka schodowa. Okolica: przystanek MPK w bezpośrednim sąsiedztwie (3 linie autobusowe, 5 trolejbusowych), świetny dojazd do centrum, w pobliżu szkoła, przedszkole, basen, Lidl, Biedronka, apteka, kościół, gastronomia. Zapraszam na prezentację !