81 584 71 26 - Lublin, biuro@bnkwadrat.pl język polskijęzyk angielski facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Lublin, Ponikwoda

589 000 | 68 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 3263/BNK/OMS

Oferowana nieruchomość to piękne, 3-pokojowe mieszkanie w na Ponikwodzie. Wykończone z dbałością o standard materiałów - oczekuje na nowego Właściciela. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami: Ogólne: mieszkanie mierzy ok. 68 m2 i znajduje się na drugim piętrze bloku z windą, wybudowanego w 2010 r. (p. 2/2); na powierzchnię składają się: salon połączony z kuchnią, 2 sypialnie, przedpokój, łazienka z wc. Dodatkową powierzchnię stanowi duży, ustawny balkon (ok. 6 m2). Mieszkanie z ekspozycją południowo - wschodnią. Teren osiedla ogrodzony. Powierzchnie pomieszczeń oraz rozkład mieszkania prezentuje rzut w galerii zdjęć. Standard wykończenia: wysoka jakość użytych materiałów, podłogi wyłożone deską i gresem, klimatyzacja, okna plastikowe, domofon, duża szafa przesuwna w przedpokoju i w obu sypialniach, sprzęty agd: lodówka, kuchnia indukcyjna, piekarnik, mikrofalówka, zmywarka, umeblowanie pozostaje w mieszkaniu. Przynależności: za dodatkową opłatą w wysokości 45 tys. zł miejsce postojowe w garażu podziemnym. Media: opłaty eksploatacyjne w wysokości ok. 380 zł (2 osoby), dodatkowo płatny prąd i gaz. Ciepła woda i ogrzewanie z pieca gazowego dwufunkcyjnego. Stan prawny: jeden właściciel, własność, księga wieczysta bez wpisów w dziale III i IV. Okolica: okolica idealna dla ludzi aktywnych - liczne tereny zielone, ścieżki rowerowe i stacje roweru miejskiego, zielone patio z placem zabaw, pod blokiem przystanek mpk, Żabka, w pobliżu stokrotka, Lewiatan, poczta, paczkomaty, obiekty gastro. Dobry dojazd do centrum i do obwodnicy Lublina. Zapraszam na prezentację !

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Lublin, Felin

500 000 | 1000 m2
nr oferty: 1830/BNK/OGS

Na sprzedaż działka pod zabudowę usług komercyjnych w Lubinie na Felinie o powierzchni 1000 m2 . Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o oznaczeniu U. Informacje ogólne: powierzchnia 1000 m2, kształt działki nieregularny, wymiary szer. 29,8, dł. min. 26,57 m - max. 36,8 m. Działka o płaska w pierwszej linii od drogi gminnej . Dostępne media: energia elektryczna, woda, kanalizacja, c.w. oraz energia cieplna, telekomunikacja- wszystkie media dostępne przy granicy działki. Przeznaczenie: Teren usług komercyjnych z podstawowym przeznaczeniem gruntów pod usługi handlu, rzemiosła usługowe i inne usługi komercyjne z możliwością realizacji dużych obiektów handlowych. Zasady szczegółowe zagospodarowania terenu: - ustala się nieprzekraczalną linię zabudowy kubaturowej- zgodnie z regulacją przepisów szczególnych chyba, że na rysunku plan pokazano inaczej, - możliwość realizacji budynków wyższych niż wysokość określoną w zasadach zagospodarowania terenów według stref polityki przestrzennej. Jednakże realizacja ta powinna być poprzedzona opracowaniem analizy widokowej obszaru, w którym położony jest teren planowanej inwestycji, - dopuszcza się realizację obiektów technicznych i usług publicznych oraz usług komunikacyjnych jeśli nie kolidują z podstawowym przeznaczeniem terenu. Zapraszam do kontaktu Tomasz Danielewicz 789 242 768.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Lublin, Węglin

520 000 | 54 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 3255/BNK/OMS

Oferowana nieruchomość to przytulne, 3-pokojowe mieszkanie w na Węglinie Południowym. Mieszkanie jest wykończone, świetnie utrzymane i oczekuje na nowego Właściciela. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami: Ogólne: mieszkanie mierzy ok. 54 m2 i znajduje się na drugim piętrze bloku z 2014 r. (p. 2/3); na powierzchnię składają się: salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, przedpokój, łazienka z wc. Dodatkową powierzchnię stanowi balkon. Okna mieszkania wychodzą na zachód. Standard wykończenia: wysoka jakość użytych materiałów, podłogi wyłożone panelami i terakotą, klimatyzacja, okna plastikowe, domofon, ogrzewanie podłogowe w większości mieszkania, szafy przesuwne w sypialniach i przedpokoju, sprzęty agd: pralka, zmywarka, lodówka, kuchnia indukcyjna i mikrofalowa, piekarnik, okap, rolety dzień - noc, instalacja pod rolety zewnętrzne (zamontowane w jednym z pokoi), umeblowanie w stałej zabudowie pozostaje w mieszkaniu. Mieszkanie jest wyjątkowo zadbane i nie wymaga nakładów na starcie. Przynależności: komórka lokatorska w piwnicy o powierzchni 2 m2 (dodatkowo płatna 10 tys. zł). Miejsce postojowe zewnętrzne (dodatkowo płatne 20 tys. zł). Media: opłaty eksploatacyjne w wysokości ok. 400 zł (2 os.), dodatkowo płatny prąd. Ciepła woda i ogrzewanie z sieci miejskiej. W mieszkaniu nie ma gazu. Stan prawny: własność, księga wieczysta bez wpisów w działach III i IV. Okolica: Węglin Południowy - bogata oferta gastronomiczna i usługowa, plac zabaw, szkoła podstawowa, Żabka, Stokrotka, apteka, żłobek, przedszkole. Najbliższy przystanek komunikacji miejskiej znajduje się ok. 500 m od klatki schodowej. Zapraszam na prezentację !