81 584 71 26, biuro@bnkwadrat.pl język polskijęzyk angielski facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Lublin, Lsm

445 000 | 50 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 1214/BNK/OMS

Oferowana nieruchomość to pięknie wykończone, 3-pokojowe mieszkanie na os. Piastowskim LSM. Docelowo może służyć rodzinie, bądź na wynajem dla studentów pobliskich uczelni. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami. Powierzchnie: mieszkanie mierzy 50 m2 powierzchni użytkowej i znajduje się na piątym piętrze bloku, skąd rozciąga się wspaniały widok na Lublin; na powierzchnię składa się salon (15 m2), 2 sypialnie (9 i 7 m2), kuchnia (7 m2), łazienka z WC (3 m2), przedpokój z szafą wnękową. Standard wykończenia: mieszkanie po generalnym remoncie - na ścianach gładzie, wymienione instalacje elektryczna, gazowa, wodno-kanalizacyjna, podłogi wyłożone panelami i terakotą; nowe płytki na balkonie, okna PCV, zabudowa na wymiar i glazura w kuchni, wykończona łazienka z WC. Przynależności: piwnica, dodatkową powierzchnię stanowi loggia (2 m2). Opłaty eksploatacyjne: 330 zł, w czynszu zaliczki na ogrzewanie i zimną wodę. Ogrzewanie z sieci miejskiej, ciepła woda z nowego piecyka gazowego. Dodatkowo płatne media to gaz, prąd, ew. internet etc. Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Budynek: blok powstały w 1967r., ocieplony, parking asfaltowy dla mieszkańców osiedla, zadbana klatka schodowa. Okolica: duże odległości pomiędzy blokami wypełnione terenami zielonymi, plac zabawa pod blokiem, w pobliżu uczelnie - Politechnika, UP, UMCS, KUL. Zapraszam na prezentację !

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Lublin, Dziesiąta

249 000 | 39 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 1189/BNK/OMS

Oferowana nieruchomość to słoneczne, dwupokojowe mieszkanie w Lublinie w dzielnicy Dziesiąta. Pełen rozkład mieszkania oraz rozwinięta infrastruktura okolicy stanowią rewelacyjną propozycję dla młodych rodzin z dziećmi. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami. Powierzchnie: mieszkanie mierzy ok. 39m2 powierzchni użytkowej i znajduje się na trzecim piętrze dziesięciopiętrowego bloku z windą, składa się z salonu (ok. 15,0m2), sypialni (ok. 7,6m2), kuchni (ok. 5,2m2), łazienki (ok. 2,4m2) i WC (ok. 0,8m2). Standard wykończenia: mieszkanie jest w stanie do remontu, nowy piecyk przepływowy na ciepłą wodę wymieniony ok. 2 lata temu, podłogi wyłożone parkietem-mozaiką i linoleum; okna nowe PCV, wyposażenie widoczne na zdjęciach - do uzgodnienia (oprócz pralki i lodówki). Przynależności: piwnica o powierzchni ok. 3 m2. Dodatkową powierzchnię stanowi balkon o wymiarach 1,5x0,7m2. Możliwość korzystania z wspólnej wózkowni na półpiętrze. Opłaty eksploatacyjne: ok. 300 zł, w tym. zaliczki na ogrzewanie z sieci miejskiej i zimną wodę. Podgrzanie wody piecykiem gazowym. Dodatkowo płatne media to gaz, prąd, ew. internet etc. Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu bez KW, jeden właściciel. Budynek: blok powstały ok. 1985r., ocieplony, parking asfaltowy dla mieszkańców - pod blokiem, zadbana klatka schodowa. Okolica: w bliskim sąsiedztwie żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, przychodnia, apteka, sklepy osiedlowe, piekarnia, cukiernia, poczta, targowisko. Przystanek komunikacji miejskiej - pod blokiem ! Zapraszam na prezentację !

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Lublin, Czuby

229 000 | 34 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 1188/BNK/OMS

Oferowana nieruchomość to duże, jednopokojowe mieszkanie w Lublinie w dzielnicy Czuby. Mieszkanie do remontu z potencjałem na wynajem lub do własnego zamieszkania. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami. Powierzchnie: mieszkanie mierzy 33,50 m2 powierzchni użytkowej i znajduje się na drugim z czterech pięter bloku, składa się z pokoju (ok. 19,3 m2), kuchni (ok. 5,6 m2), łazienki z WC (ok. 3,6 m2). Przynależności: piwnica o powierzchni 3 m2. Dodatkową powierzchnię stanowi balkon o wymiarach ok. 1,2x4,5m2. Standard wykończenia: mieszkanie jest w stanie do remontu, podłogi - terakota i linoleum; okna drewniane, wyposażenie widoczne na zdjęciach - do uzgodnienia. Opłaty eksploatacyjne: ok. 290 zł (1 os.), w tym. zaliczki na ogrzewanie (z sieci miejskiej), ciepłą i zimną wodę oraz gaz. Dodatkowo płatne media to prąd, ew. internet etc. Brak piecyka gazowego w mieszkaniu. Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, jeden właściciel. Budynek: blok powstały w 1989r., ocieplony, parking asfaltowy dla mieszkańców - pod blokiem, zadbana klatka schodowa. Wspólny, zamykany przedsionek dla wszystkich 3 mieszkań na piętrze - szafki, wieszaki. Okolica: w bliskim sąsiedztwie przedszkole, szkoła podstawowa, Lidl, Biedronka, sklepy osiedlowe, wąwóz. Przystanek komunikacji miejskiej ok. 400m od klatki. Zapraszam na prezentację !