81 584 71 26 - Lublin, biuro@bnkwadrat.pl język polskijęzyk angielski facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości na wynajem

sortuj
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Lublin, Wieniawa

2 250 | 33 m2
nr oferty: 178/BNK/OLW

Oferowana nieruchomość to lokal użytkowy w stanie deweloperskim zlokalizowany w nowym budynku przy al. Racławickiej - Unia Art Residence. Zapraszamy przedsiębiorców chętnych wykończyć lokal według własnych potrzeb i do długoterminowego wynajęcia. Gwarantowane 6 miesięcy wakacji czynszowych. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami: Powierzchnie: lokal mierzy ok. 33m2; na powierzchnię składają się: otwarta przestrzeń pomieszczenia z aneksem kuchennym, łazienka z WC, przedpokój. Dodatkową powierzchnię stanowi loggia - ok. 6,5m2. Piętro 3/14. Okna lokalu wychodzą na wschód i południe - ul. Radziszewskiego. Standard wykończenia: lokal do wykończenia - stan deweloperski, w standardzie wideofon, drzwi antywłamaniowe, okna trzyszybowe aluminiowe, instalacja przeciwpożarowa. Media: woda i ogrzewanie z sieci miejskiej, w lokalu nie ma gazu, sieć LAN. Budynek: budynek zrealizowano z wysokiej jakości materiałów (elewacja wykończona betonem architektonicznym, kamieniem), bogato wykończone części wspólne nieruchomości, do dyspozycji mieszkańców i gości jest basen, sauna, sala fitness, jacuzzi, usługi gastronomiczne, konsjerż i portiernia. Okolica: ścisłe centrum Lublina, w pobliżu Ogród Saski, plac Litewski, Centrum Spotkania Kultur, KUL i Uniwersytet Medyczny, przystanek MPK. Cena: 2250 zł + 23% VAT. Dodatkowo płatne jedynie rachunki za prąd. Zapraszam na prezentację !

MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Lublin, Wieniawa

2 500 | 40 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 1464/BNK/OMW

Oferowana nieruchomość to eleganckie mieszkanie przygotowane do wynajęcia od ręki, zlokalizowane w nowym budynku przy al. Racławickiej - Unia Art Residence. Istnieje możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym, mieszczącego 2 samochody za cenę 200 zł. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami: Powierzchnie: mieszkanie mierzy ok. 40 m2; na powierzchnię składają się: otwarta przestrzeń salonu z aneksem kuchennym, łazienka z WC, przedpokój z szafą wnękową. Piętro 6/14. Okna lokalu wychodzą na zachód - al. Racławickie i Ogród Saski. Standard wykończenia: mieszkanie wykończone w bardzo dobrym standardzie, przygotowane do wynajęcia, wykończona kuchnia i łazienka, wyposażone w AGD: płytę indukcyjną, zmywarkę, lodówkę, piekarnik, okap, pralkę. Liczne podświetlenia ledowe nadające przytulnej atmosfery, wideofon, drzwi antywłamaniowe. Okna trzyszybowe aluminiowe, mieszkanie klimatyzowane. Media: woda i ogrzewanie z sieci miejskiej, w lokalu nie ma gazu. Budynek: budynek zrealizowano z wysokiej jakości materiałów (elewacja wykończona betonem architektonicznym, kamieniem), bogato wykończone części wspólne nieruchomości, do dyspozycji mieszkańców i gości jest basen, sauna, sala fitness, jacuzzi, usługi gastronomiczne, konsjerż i portiernia. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej Okolica: ścisłe centrum Lublina, w pobliżu Ogród Saski, plac Litewski, Centrum Spotkania Kultur, KUL i Uniwersytet Medyczny, przystanek MPK. Cena: kwota 2500 zł obejmuje czynsz najmu wraz z zaliczkami na opłaty eksploatacyjne, możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym za dodatkowe 200 zł/m-c. Dodatkowo płatne jedynie rachunki za prąd. Zapraszam na prezentację !

MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Lublin, Wieniawa

4 500 | 65 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 1457/BNK/OMW

Oferowana nieruchomość to 3-pokojowe mieszkanie przygotowane do wynajęcia w wysokim standardzie, zlokalizowane w nowym budynku przy al. Racławickich. W cenie 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym. Gotowe do wynajęcia od zaraz. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami: Powierzchnie: mieszkanie mierzy ok. 65 m2; na powierzchnię składają się: otwarta przestrzeń salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, 2 łazienki, przedpokój z szafą wnękową. Mieszkanie posiada również dużą loggię. Standard wykończenia: mieszkanie świeżo wykończone w wysokim standardzie, przygotowane do wynajęcia, wykończona kuchnia i łazienka, wyposażone w AGD: płytę indukcyjną, zmywarkę, lodówkę, piekarnik, mikrofalówkę, pralko-suszarkę. Media: woda i ogrzewanie z sieci miejskiej, w lokalu nie ma gazu. Budynek: prestiżowa lokalizacja przy al. Racławickich, budynek oddany do użytku w roku 2020, a w nim apartamenty, mieszkania na wynajem i liczne lokalu użytkowe. Okna lokalu wychodzą na al. Racławickie. Okolica: przebudowywana w tym momencie jedna z głównych ulic Lublina, świetna dostępność komunikacji miejskiej, blisko ścisłe centrum miasta. Cena: kwota 4500 zł obejmuje czynsz najmu wraz z zaliczkami na opłaty eksploatacyjne, a także wynajęcie 2 miejsc postojowych w garażu podziemnym. Dodatkowo płatne jedynie rachunki za prąd. Zapraszam na prezentację !